Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
