Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Machine name
fa: نام دستگاه
