Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Operation
ru: Действие

en: Approved
ru: Одобрено

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: None.
ru: Нет.

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Reservation
ru: Бронь

en: Reservations
ru: Брони
