Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: None.
sr: Ништа.

en: Unit
sr: Јединица
