Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Operation
sv: Funktion

en: Approved
sv: Godkänd

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: None.
sv: Ingen.

en: Unit
sv: Enhet

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Reservation
sv: Bokning

en: Delete reservation
sv: Radera bokning.

en: Reservations
sv: Bokningar
