Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: None.
th: ไม่มี

en: Unit
th: หน่วย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
