Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Operation
tr: İşlem

en: Approved
tr: Onaylı

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: Unit
tr: Birim

en: Machine name
tr: Makine adı
