Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Date
uk: Дата

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Operation
uk: Дія

en: Approved
uk: Схвалено

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: None.
uk: Ні.

en: Unit
uk: Одиниця

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Reservation
uk: Резервування
