Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
