Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Calendar
bg: Календар

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Save content type
bg: Съхрани типа съдържание

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.

en: Javascript Choice Form
bg: javascript форма за избор
