Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Permissions
br: Aotreoù
