Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Save content type
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་འདི་སྲུང་
