Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Unknown
eo: Nekonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Save content type
eo: Konservu enhavspecon

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: Javascript Choice Form
eo: Javaskripta Elekta Formularo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
