Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Save content type
hr: Spremi vrstu sadržaja

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.

en: Javascript Choice Form
hr: Javaskript izborni red

en: Asc
hr: Uzlazno
