Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Permissions
ka: უფლებები

en: - All -
ka: - ყველა -
