Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Save content type
kk: Контент түрін сақтау

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: Javascript Choice Form
kk: Javascript таңдау формасы
