Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Save content type
ku: جۆری ناوه‌ڕۆک پاشه‌که‌وت بکه‌

en: Available
ku: هەیە
