Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Javascript Choice Form
lt: Javascript pasirinkimo forma

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unconfirmed
lt: Nepatvirtinta
