Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау
