Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
