Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Unknown
sl: Neznan

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Save content type
sl: Shrani tip vsebine
