Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
