Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Save content type
be: Захаваць тып змесціва

en: Undated
be: без даты

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.
