Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Calendar
ca: Calendari

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Permissions
ca: Permisos

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Denied
ca: Denegat

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Save content type
ca: Desa el tipus de contingut

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Undated
ca: Sense data

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Javascript Choice Form
ca: Formulari d'opcions Javascript

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Resource
ca: Recurs
