Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: more
cs: více

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: edit
cs: upravit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Save content type
cs: Uložit typ obsahu

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Available
cs: K dispozici

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Offset
cs: Posun

en: Undated
cs: Bez data

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.

en: Javascript Choice Form
cs: JavaScriptový výběrový formulář

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
