Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Desc
el: Φθί

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Permissions
el: Άδειες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Save content type
el: Αποθήκευση τύπου περιεχομένου

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Undated
el: Χωρίς ημερομηνία

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Javascript Choice Form
el: Φόρμα επιλογών Javascript

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
