Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Denied
fi: Hylätty

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: Save content type
fi: Tallenna sisältötyyppi

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Available
fi: Saatavilla

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Reservation
fi: Varaus

en: Undated
fi: Päivämäärätön

en: You do not have any administrative items.
fi: Sinulla ei ole ylläpidon tehtäviä.

en: Javascript Choice Form
fi: JavaScript-lomake

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Resource
fi: Resurssi

en: Save Permissions
fi: Tallenna oikeudet

en: %title must be a number.
fi: %title on oltava numero.
