Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Total
ga: Iomlán

en: Calendar
ga: Féilire

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
