Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Calendar
gl: Calendario

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Permissions
gl: Permisos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Save content type
gl: Gardar o tipo de contido

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Available
gl: Dispoñible

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Undated
gl: Sen data

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Javascript Choice Form
gl: Formulario de selección Javascript

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
