Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો
