Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Availability
he: זמינות

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Save content type
he: שמירת סוג התוכן

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Available
he: זמין

en: Offset
he: היסט

en: Undated
he: לא מתוארך

en: Confirmed
he: מאושר

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Javascript Choice Form
he: טופס בחירה ב-Javascript

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
