Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Save content type
km: រក្សា​ទុក​ប្រភេទ​មាតិកា

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: Javascript Choice Form
km: សំណុំបែបបទ​ជម្រើស Javascript
