Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Save content type
mn: Агуулгын төрлийг хадгалах
