Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Calendar
nn: Kalender

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Permissions
nn: Rettar

en: Apply
nn: Bruk

en: Save content type
nn: Lagre innhaldstypen

en: - All -
nn: - Alle -

en: Grouping
nn: Gruppering
