Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: - All -
ps: - ټول -
