Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
