Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: edit
sk: upraviť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Save content type
sk: Uložiť typ obsahu

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: Offset
sk: Ofset

en: Undated
sk: Nedatované

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Javascript Choice Form
sk: Javascript formulár s odpoveďami

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: %title must be a number.
sk: %title musí byť číslo.

en: Asc
sk: Vzostupne
