Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Save content type
sq: Ruaj llojin e përmbajtjes

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.

en: Javascript Choice Form
sq: Formular zgjedhje JavaScript
