Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Unknown
az: Naməlum

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Permissions
az: İcazələr

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Available
az: Mövcuddur

en: Offset
az: Ofset

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
