Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: edit
bs: izmijeni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Apply
bs: Primjeni

en: Save content type
bs: Sačuvaj tip sadržaja

en: Javascript Choice Form
bs: Javascript forma za izbor
