Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Save content type
jv: Simpen tipe kontèn

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
