Reservations (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Save content type
lv: Saglabāt satura tipu

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Available
lv: Pieejams

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
