Reservations (7.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: edit
te: మార్చు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: All
te: అన్నీ

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - All -
te: - అన్ని -
