Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Updated
be: Абноўлена

en: term
be: тэрмін

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: System
be: Сістэма

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Promote to front page
be: Прасунуць на галоўную старонку

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
