Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: System
bo: མ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
