Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: term
ca: terme

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: System
ca: Sistema

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Demote from front page
ca: Degrada de la portada
