Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: more
cs: více

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: term
cs: podmínka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: System
cs: Systém

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Promote to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Demote from front page
cs: Nezobrazovat na titulní stránce

en: Asc
cs: Vzestupně
