Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: term
el: όρος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Promote to front page
el: Προβιβασμός σε αρχική σελίδα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Demote from front page
el: Αφαίρεση από αρχική σελίδα

en: Asc
el: Αύξ
