Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: term
et: termin

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Demote from front page
et: Eemalda esilehelt

en: Stick
et: Muuda kleepuvaks

en: Asc
et: Kasvav

en: Unstick
et: Muuda mittekleepuvaks

en: Change value
et: Muuda väärtus

en: Change author
et: Muuda autorit
