Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: term
fi: termi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: System
fi: Järjestelmä

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: author
fi: kirjoittaja

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Promote to front page
fi: Näytä etusivulla

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Demote from front page
fi: Poista etusivulta
